آرایش دائم ابرو

قیمت فیبروز ابرو

آرایش دائم ابرو

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز ،همانطور که می‌دانید میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو هر دو از روش‌های زیباسازی پوست هستند. این روش‌ها همگی بر پایه هاشور و تزریق رنگ در لایه‌های پوست هستند. گاه مانند فیبروز ابرو تاتو کار دارای طراحی کلی است و طبق آن خود بهترین را اتخاب می‌نماید و گاه مانند میکرو کار در میکروبلیدینگ ابرو باید با سلیقه و دلخواه مشتری کار را پیش ببرد.
در روش میکروبلیدینگ ابرو از هیچ گونه دستگاهی استفاده نمی‌شود. میکرو کار در دوره‌های آموزش میکروبلیدینگ ابرو درباره انواع فرم صورت، انواع پوست و مدل‌های مختلف ابرو آموزش‌های کاملی را می‌گذراند. از سمتی فرد متقاضی میکروبلیدینگ ابرو به کمک عکس و یا توضیح شفاهی هر آنچه می‌خواهد را به میکرو کار توضیح می‌دهد.
فیبروز ابرو نیز از روش‌هایی فوق‌العاده دقیق برای طراحی ابروهای مناسب صورت است. در این روش تاتو کار از نسبت‌های طلایی که در صورت انسان وجود دارد استفاده می‌نماید تا ابروهایی قرینه و مناسب طراحی کند. در صورتی که تاتوکار در زمان انتخاب نوع ابرو در میان 4 الگو‌ی فیبروز بهترین انتخاب را داشته باشد، می‌تواند علاوه بر حل کردن مشکلات ابرو، صورت شما را زیباتر نماید. برای مثال در صورتی که مراجعه کننده صورت کشیده‌ای داشته باشد با انتخاب یک ابروی پهن و نسبتا کوتاه کشیدگی صورت او را از بین می‌برد.
هاشور ابرو به ظرافت تارهای مو بعنوان یک روش آرایش نیمه دایمی است که علاقمندان زیادی دارد. ابروها به نوعی زیبا کننده چشم ها و صورت هستند و از این رو آرایش دایمی ابرو مورد علاقه و توجه قرار دارد . اگر خانم باشید و زیبایی چهره تان برایتان اهمیت داشته باشد دوست ندارید ابروهایتان نامنظم و نامرتب دیده شوند . روش هاشور ابرو برای شما می تواند بهترین انتخاب باشد . خطوطی که هاشور ایجاد می کند بسیار ریز و ظریف است و همانند تار موهای خود ابروهاست .این خطوط با رنگهای دلخواه و گیاهی پر می شوند و زیبایی صورت را چند برابر می کنند.